Допомога лісу – допомога людині!
Туристичний клуб «Робінзон» в рамках післявоєнного відродження туристичної Херсонщини розроблює концепцію стежини здоров’я в Олешківському заповідному лісі., яка включає:

— Розробка концепції створення екологічної стежки здоров’я в заповідному Олешківському лісі довжиною 3-5 км., яка включає різноманітні ландшафтні зони лісу, та на якій через кожні 300-500 метрів знаходяться спортивні туристичні станції, візуальними інструкціями та мінімальною програмою тренувань.

— Створення макетів інформаційних бордів для стежини здоров’я щодо історії створення унікального лісу на пісках, його охорону та кожної спортивно-туристичної станції.

  • Створення в доступній близькості до міста зони здоров’я, де діти, сім’ї, люди будь-якого віку та фізичної підготовки зможуть покращити своє фізичне та психологічне здоров’я. Йдучи по стежині здоров’я можливо буде вивчати південний унікальній ліс, який посаджений на пісках. На спортивних туристичних станціях люди будуть зміцнювати всі групи м’яз та розвивати свої туристичні вміння та навички. Все це спонукає зміцненню імунітету та здоров’я людини. Позитивні емоції від спілкування з красою лісу та з друзями буде наповнювати день радістю життя, а фізична міцність тіла та придбання туристичних вмінь та навичок дасть змогу ходити в багатоденні туристичні походи в Україні, сходження в Карпати, на найвищу гору України Говерла 2063 м.
  • Поширення в соціальних мережах прикладу здорового способу життя.
  • Залучення дітей та молоді, шкіл та позашкільних учбових закладів до турботи про своє здоров’я та бережливого ставлення до лісу за рахунок проведення конкурсів, квестів, майстер-класів з охорони лісу та інших заходів на стежині здоров’я.
  • Створення на базі туристичного клубу «Робінзон» спільноти любителів стежини здоров’я, де можливо буде спілкування, взаємо підтримка та організація масових заходів.
  • Розробка маршруту, довжини стежини здоров’я та кількості спортивно-туристичних станцій.
  • Здійснення моніторингу найкращих та безпечних моделей обладнання для спортивно-туристичних станцій та їх опробування.

В зв’язку з окупацією міста Олешки Херсонської області стежину здоровя буде споруджено після закінчення війни та звільнення міста Олешки.